Dzień Pracownika Socjalnego

21 listopada obchodzimy Dzień Pracownika Socjalnego. To święto wszystkich pracowników służb społecznych, a w szczególności pracowników socjalnych. Z tej okazji prezydent Bielska-Białej Jarosław Klimaszewski skierował do pracowników tego sektora podziękowania za ich niełatwą pracę i życzenia satysfakcji z jej wykonywania.

Szanowni Państwo, Dzień Pracownika Socjalnego to święto szczególne, zwłaszcza w tej wyjątkowej sytuacji, w której wszyscy się znaleźliśmy. Państwa niełatwa praca, wymagająca wyjątkowej wrażliwości i empatii, teraz stała się jeszcze bardziej odpowiedzialna. Pomagając każdego dnia osobom wymagającym wsparcia – starszym, samotnym, niesamodzielnym – pracownicy socjalni stają się prawdziwymi bohaterami naszych czasów. Z okazji Państwa święta chciałbym przekazać wszystkim pracownikom jednostek pomocy społecznej serdeczne podziękowania i wyrazy najwyższego szacunku za trud, zaangażowanie i wielkie serce w realizacji działań na rzecz osób potrzebujących pomocy. Życzę Państwu, aby Wasza praca zawsze była źródłem satysfakcji i radości, by budziła uznanie, na który zasługuje, i rodziła życzliwość u wszystkich tych, którym niesiecie pomoc. Wszystkiego dobrego! – napisał w liście do pracowników socjalnych prezydent Bielska-Białej Jarosław Klimaszewski.

Urząd Miejski w Bielsku-Białej

Default image
Informacja Prasowa
Opublikowany tekst jest nadesłanym do nas materiałem prasowym. Jeżeli chcesz wysłać do nas informacje o swoim projekcie, jakimś wydarzeniu lub problemie pisz na redakcja@slaskaopinia.pl.