Powszechny Spis Rolny

Trwa Powszechny Spis Rolny. Od 10 października br. pracują rachmistrzowie, którzy przeprowadzają wywiady bezpośrednie – informuje Urząd Statystyczny w Katowicach – Wojewódzkie Biuro Spisowe.

Urząd Statystyczny w Katowicach zapewnia, że przeprowadzanie wywiadów jest realizowane z zachowaniem wszystkich obowiązujących zaleceń sanitarnych. Jeżeli respondent ze względu na sytuację epidemiczną wyrazi obawę przed bezpośrednim kontaktem, rachmistrz spisowy poinformuje go o obowiązku udziału w spisie i możliwości zrealizowania go w formie wywiadu telefonicznego. W przypadku, gdy użytkownik gospodarstwa rolnego będzie objęty kwarantanną lub izolacją domową, wywiad będzie przeprowadzony przez telefon.

Przed przystąpieniem do wywiadu bezpośredniego rachmistrz spisowy powinien okazać legitymację – imienny identyfikator ze zdjęciem, wydany przez Wojewódzkie Biuro Spisowe w Katowicach. W razie jakichkolwiek wątpliwości dotyczących tożsamości rachmistrza spisowego, jego dane można potwierdzić, dzwoniąc na infolinię spisową pod nr 22 279 99 99, lub za pośrednictwem strony internetowej: https://rachmistrz.stat.gov.pl/formularz/

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej, pod linkiem: https://spisrolny.gov.pl/aktualnosci/ 

Urząd Miasta Bielsko-Biała

Default image
Informacja Prasowa
Opublikowany tekst jest nadesłanym do nas materiałem prasowym. Jeżeli chcesz wysłać do nas informacje o swoim projekcie, jakimś wydarzeniu lub problemie pisz na redakcja@slaskaopinia.pl.