Teatr Śląski zrobił wyjątkowy filmik na czas pandemii

MAMY SWOJE 5 MINUT!

Tyle trwa filmik, który został nagrany przez ponad stuosobowy zespół pracowników Teatru Śląskiego. Nagrywaliśmy siedząc na kanapach, w ogrodach, w kuchni między gotowaniem obiadu, na Nikiszowcu, w pracowni stolarskiej itp.
Nasi pracownicy mówią tylko cztery słowa, wszyscy te same. Słowa, z których jesteśmy dumni i które tworzą z nas, indywidualistów, zespół, jakiego nie ma nigdzie w Polsce!
Filmik wczoraj wieczorem umieszczono na teatralnym koncie Facebooka i zobaczyło go już ponad 15 tysięcy osób.
Teraz pora na aktywność naszych widzów, dyrektor Robert Talarczyk namawia do działania – część widzów już wieczorem opublikowała swoje filmiki i zdjęcia.

Kochani Widzowie,

W tym roku będziemy obchodzić 113. urodziny, a Wy, nasi Widzowie, to ogromna rodzina, która wypełnia naszą widownię w stu procentach na każdym przedstawieniu  Nagraliśmy dla Was film, w którym wszyscy nasi pracownicy mówią tylko cztery słowa, wszyscy te same. Słowa, z których jesteśmy dumni i które tworzą z nas, indywidualistów, zespół, jakiego nie ma nigdzie w Polsce! Ale Teatr Śląski nie istniałby, gdyby nie Wy! Nasi widzowie, przyjaciele i artyści związani z naszą sceną. Dlatego zachęcamy Was, żebyście pokazali, że JESTEŚCIE Z NAMI! Nagrajcie filmiki ze słowami „Teatr Śląski to ja!” i opublikujcie w komentarzu na Facebooku pod teatralnym filmem. A jeśli nie lubicie kamery, to zróbcie sobie zdjęcie z zapisanym #TeatrŚląskiToJa!

link do video:

#TeatrŚląskiToJa

#TeatrŚląskiToJa #TeatrŚląskiToMy #TeatrŚląskiDziała❤️ Kochani Widzowie,Teatr Śląski jest największym teatrem dramatycznym w województwie śląskim i jednym z największych w Polsce. 💪 Dysponujemy czterema stałymi scenami na ponad 800 miejsc. W naszym zespole są uznane sławy, jak i debiutanci. 💪 Co roku realizujemy około 10 premier i gramy blisko 500 przedstawień.💪 Jesteśmy obecni na wszystkich najważniejszych festiwalach w kraju i za granicą. 💪 W zeszłym roku zdobyliśmy ponad 20 nagród i wyróżnień. 👉 W tym roku będziemy obchodzić 113 urodziny, a Wy, nasi Widzowie, to ogromna armia, która wypełnia naszą widownię w stu procentach na każdym przedstawieniu. 📽 Nagraliśmy dla Was film, w którym wszyscy nasi pracownicy mówią tylko cztery słowa, wszyscy te same. Słowa, z których jesteśmy dumni i które tworzą z nas, indywidualistów, zespół, jakiego nie ma nigdzie w Polsce!Ale Teatr Śląski nie istniałby, gdyby nie Wy! Nasi widzowie, przyjaciele i artyści związani z naszą sceną… 👏Dlatego zachęcamy Was, żebyście pokazali, że JESTEŚCIE Z NAMI! 🎥 Nagrajcie filmiki ze słowami „Teatr Śląski to ja!”☝️ i wrzućcie tutaj 👇 w komentarzu. 📸 A jeśli nie lubicie kamery, to zróbcie sobie zdjęcie z zapisanym #TeatrŚląskiToJa! Każda forma jest dobra, aby pokazać światu, jak ogromną siłą jest wielka rodzina Teatru Śląskiego 💪🥰Robert Talarczyk

Opublikowany przez Teatr Śląski im. Stanisława Wyspiańskiego Czwartek, 7 maja 2020

Informacja prasowa Teatru Śląskiego

Obrazek domyślny
Informacja Prasowa

Opublikowany tekst jest nadesłanym do nas materiałem prasowym. Jeżeli chcesz wysłać do nas informacje o swoim projekcie, jakimś wydarzeniu lub problemie pisz na redakcja@slaskaopinia.pl.